Freight King Inc jest w 100% właścicielem firmy operatorskiej, bez ciężarówek firmy. Bądź swoim własnym szefem w Freight King Inc.

Wybierz rodzaj harmonogramu, który najlepiej odpowiada Twojemu życiu osobistemu i rodzinnemu. Oferujemy ubezpieczenie ładunku bez przymusowej wysyłki, bardzo niskie ubezpieczenie ładunku i odpowiedzialności cywilnej ($7,672 USD rocznie) za ubezpieczenie ładunku w wysokości $100,000 USD, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej 1,000,000 USD Insurance, karty paliwowe, IFTA, szybkie płatności, cotygodniowe wyciągi z rozliczeń, kaucja bezpośrednia, wysyłka 24/7, pomoc drogowa, i przyjazną atmosferę pracy. Średnio mniej niż 2000 mil tygodniowo (średnia brutto podczas Covid wynosiła od $6000 do $9000 dolarów tygodniowo na biegach na Środkowym Zachodzie. W zależności od umiejętności kierowcy, ale zgodnie z wolnymi weekendami i świętami Eloga, chyba że chcesz pracować.

Operatorzy-właściciele z naczepami półciężarówkowymi i 53-stopowymi suchymi vanami otrzymają wiadomość e-mail bezpośrednio od pośrednika lub klienta ze wszystkimi informacjami dotyczącymi ładunku, w tym ceną, właściciel-operator będzie odpowiedzialny za własne koszty paliwa, ale może użyć Program kart paliwowych Freight King Inc i wykorzystaj punkty, które zarabia na tankowaniu. Operator-Właściciel będzie również odpowiedzialny za płacenie Freight King Inc raz w miesiącu za ubezpieczenie.

(około 639 USD miesięcznie) i otrzyma zapłatę 88% stawki za przewóz brutto każdego ładunku. Opłata firmy faktoringowej została uwzględniona w tym 88%, żadne inne opłaty nie zostaną naliczone.

Jeśli Freight King Inc brzmi jak miejsce dla Ciebie, prosimy o wypełnienie wniosku w zakładce Aplikacji lub jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem FreightKingInc@gmail.com